DOSTLARI BULUŞTURAN İFTAR

1161

Standart Pompa Ve Makine Sanayi Tic. A.Ş.’den

DOSTLARI BULUŞTURAN İFTAR 

Türkiye’nin ilk yerli pompalarını üreten ve sektörün önde gelen isimlerinden Standart Pompa Anonim Şirketi düzenlediği muhteşem iftar programıyla, çalışanları, ortakları, tedarikçileriyle ve yakınlarıyla buluştu.

1957’den bu yana, sektöründe önemli bir konuma sahip olan Standart Pompa Ve Makine Sanayi Tic. A.Ş, çalışanları, tedarikçileri, iş çevresinin ve yakınlarının davetli olduğu muhteşem bir  ‘Aile İftarı’ programı gerçekleştirdi.

Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleştirilen iftar programına yoğun katılım oldu. Standart Pompa şirketinin ortakları Şeref Çelebi ve Cevat Terzi, eşleriyle birlikte misafirlerini kapıda karşıladı. Tüm davetlilerle tek tek ilgilenerek oturacakları masalara kadar eşlik ettiler.

Daha önce siyasetle de uğraşan Şeref Çelebi’nin siyasette birlikte yol yürüdüğü arkadaşları da iftar programına katılanlar arasındaydılar.

Standart Pompa şirketi çalışanlarının aileleriyle de bir araya geldiği organizasyonda dualar eşliğinde iftar açıldı. Türkiye’nin ilk yerli pompalarını üreten Standart Pompa şirketi yönetici ve eşlerinin de hazır bulunduğu program, davetlilerin samimi sohbetleri eşliğinde devam etti.  Çelebi ve Terzi misafirleriyle yakından ilgilenerek uzun uzun muhabbet ederken görüldü.

İftar programı, Çelebi ve Terzi’nin misafirlerini uğurlamasıyla sona erdi.