DEDİKODU VE FİTNE AK PARTİYE ZARAR VERİYOR

830

Referandum sonrası iyice ayyuka çıkan dedikodu ve fitne AK Partiye zarar veriyor. Teşkilatlar ve Belediyelerle ilgili sürekli dedikodular konuşuluyor.

Birçok ilçede İlçe Başkanı ve Belediye Başkanlarının arasının bozuk olması bu dedikoduları ateşliyor. Hatta İlçe Başkanı Belediye Başkanını, Belediye Başkanı da İlçe başkanını suçluyor. Buna teşkilat ve belediye çalışanları da destek veriyor.

Referandum sonuçlarının bazı ilçelerde iyi çıkmaması, bu ilçelerdeki dedikodunun tavan yapmasına neden oluyor. Parti Genel Merkezinden de bu konuda net bir açıklama olmayınca işler iyice kötüye gidiyor.

Şuan kimsenin yerinin garanti olmaması ve Parti içinde FETÖ temizliğinin yapılacak olması bu dedikoduları daha da artırıyor. Teşkilatlarda ve Belediyelerde sevmediği bir kişi varsa bu kişi hakkında olur olmaz FETÖ cü damgası vurulan dedikodular yapılıyor.

Bu duruma kısa zamanda çare bulunmazsa teşkilatlar ve Belediyeler çok zarar görür ve bu durum kolay kolay atlatılamaz.

Bu durum Parti içinde ve Belediyelerde kendine taraftar da buluyor. Belediye çalışanları Belediye Başkanını, İlçe teşkilatlarındakiler de İlçe Başkanını tutuyor ve dedikodu fitne alıp başını gidiyor.

Bu fitne ve dedikodular bir an evvel bitirilmezse hem Partiye hem de Belediyelere çok zarar verir.