CHP ÜMRANİYE’DE METİN KAR’DAN CAN’A GÜÇLÜ DESTEK

208

Daha önce adaylığını açıklayan Metin Kar yarın yapılacak CHP ilçe başkanlığı yarışında mevcut Başkan ve Başkan adayı İbrahim Can Kıran’a destek vereceğini açıkladı.Metin Kar’ın mevcut Başkan İbrahim Can kıran’a destek açıklaması partililer tarafından sevinçle karşılandı.

CHP Ümraniye İlçe Örgütü’nün kongresine saatler kala son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Mevcut ilçe başkanı ve adayı İbrahim Can Kıran’a bir destek de Metin Kar’dan geldi. Başkan Adayı İbrahim Can Kıran’la akşam saatlerinde bir araya gelen Metin Kar, birleşme kararı aldıklarını resmen duyurdu. Ümraniye’de halka hizmet yolunda daha güçlü bir CHP için gönül kapılarının herkese sonuna kadar açık olduğunu kaydeden Kıran, birlik ve beraberlik çağrısını yineledi.

İbrahim Can Kıran’la birlikte mücadeleye devam edeceklerini kaydeden Metin Kar, şunları ifade etti: “Sevgili üye ve delegelerimiz. 4.5 ay önce çıkmış olduğumuz bu yolda, ilçemizde mahalle ve tabanda sizlerle yaptığımız yüz yüze buluşmalarda yerelde ve genelde başarıyı yakalama adına çalışmalar yaptık. Gelinen noktada kıymetli yol arkadaşlarımızla süreçleri değerlendirmelerimiz sonucunda yol yürüyüşümüzü ilçe başkan adayı Sayın İbrahim Can Kıran ile birleştirerek sizlere verdiğimiz sözleri sizler adına tam sorumluluk alarak gerçekleştireceğiz. Birleşerek yürüyüşümüzün ilçemize başarı getirmesini dilerim.”