Çekmeköy Spor Kulübünden sosyal sorumluluk projesi

109

Ülkemizde ve dünyada tüm spor branşların ve amatör liglerin tamamının salgına yönelik alınan tedbirler kapsamında ertelenmesine rağmen Çekmeköy Spor Kulübü, Omurilik Felçlileri Derneği ile yaptığı ayak tenisi Turnuvası adından söz ettirmeye devam ediyor.

Başkanlığını Sevim Serbest’in yaptığı Çekmeköy Spor Kulübü, daha önce yaptığı sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyerek Omurilik Felçlileri Derneği ile ayak tenisi turnuvası düzenleyerek sportif etkinliklerine devam etti.

Omurilik Felçlilerini biraya getiren turnuva Ataköy Spor Tesislerinde yapıldı. İki grup halinde oynanan maçlar Çekmeköy Spor Antrenörü Fatih Albaşkara yönetiminde başladı. Maçlar çekişmeli mücadelelere sahne olurken, saha kenarında da sporcu aileleri mutlu bir heyecan yaşadılar. Kazananı dostluk olan turnuva çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Serbest : Unutmayalım hepimiz engelli adayıyız!

Turnuva sonunda katılan takımları tek tek tebrik eden Çekmeköy Spor Kulübü Başkanı Sevim Serbest “ Kulüp olarak bu tür organizasyonların ve sosyal sorumluluk projelerinin her zaman destekçisi, onların sorunlarına çözümler üretmek için her zaman yanlarında olacağız. Engelli olmak kişinin tercihi değildir. Bütün engeller sevgi, saygı ve dayanışmayla aşılır, tüm engelli vatandaşlarımıza ve onların fedakâr ailelerine sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Unutmayalım ki aslında hepimiz bir engelli adayıyız “ dedi.

Murat Nazik