CAN TABAKOĞLU VATANDAŞLARI DİNLİYOR

0
111

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu her hafta olduğu gibi bu haftada halk günü düzenleyerek vatandaşları dinlemeye devam etti.

Şile Belediyesinin, katılımcı ve şeffaf yerel yöntem anlayışını hayata geçirmek amacıyla başlattığı, ’’Halk Günü’’ toplantıları devam ediyor.

Şileli vatandaşların,istek ve sorunlarını doğrudan Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na ilettiği ’’Halk Günü’’ buluşmaları yoğun katılımla Belediyede gerçekleşti. Toplantı sırasında birim amirlerinin de hazır bulunduğu halk günü toplantısında Belediye Başkanı Can Tabakoğlu bire bir görüşmelerle vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek çözüm üretmede yardımcı oldu.

Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu’na ilçede gerçekleştirilen yatırımlar ve Şile’nin geleceğinin  güzel yerlerde olması için gece gündüz çalışmalarına karşılık teşekküre gelen hemşehrilerinin yanı sıra taleplerini iletmek isteyen çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanın talimatlarını dikkate alan ilgili müdürlükler gelen talepler doğrultusunda mümkün olan en kısa zamanda gereken inceleme ve çalışmayı yaparak, vatandaşlardan gelen taleplere çözüm üretiyor.

Hemşehrilerini dinleyen Belediye Başkanı Can Tabakoğlu;’’ Halk günlerine devam edeceklerini belirtirken, yediden yetmişe tüm vatandaşlarımızla doğrudan iletişim kurmayı ve sorunlara hızlı çözüm üretmeyi amaçlıyoruz’’ diyerek duygu ve düşüncelerini ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here