Bursaspor Alanyaspor’a maçına hazırlanıyor

412

BURSASPOR, Alanyaspor maçının hazırlıklarına bir günlük aranın ardından başladı. İdmanda oyuncuların hırslı görüntüleri dikkat çekti.

Spor Toto Süper Lig’in 2’nci haftasında 18 Ağustos Cumartesi günü evinde Alanyaspor’u ağırlayacak olan Bursaspor, bir günlük aranın ardından bu maçın hazırlıklarına başladı. Antrenman öncesi Teknik Direktör Paul Le Guen oyuncuları kısa bir toplantı yaptı. Isınma hareketleriyle başlayan idman, önce top sürme akabinde ise kontrollü pas oyunuyla devam etti. Tomas Necid ve Bilal Kısa takımdan ayrı çalışma gerçekleştirdi.

OYUNCULAR HIRS KÜPÜ

Daha sonra yeşil beyazlı oyuncular iki gruba ayrıldı. Bir grup minyatür kalede maç yaparken, çalışmanın başında yer alan yardımcı antrenörlerden Mustafa Er oyuncuları sık sık uyardı. Diğer grup ise tek kale yaptıkları maçta hücum ve savunma organizasyonları çalışırken, kaptan Pablo Martin Batalla ile birlikte oyuncuların hırslı görüntüsü dikkat çekti. Yeşil beyazlı ekip, Alanyaspor maçının hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

DHA