BU BAYRAM ÇOCUKLARIN OLSUN, ÇOCUK FESTİVALİ’NDE BULUŞALIM

665

Kurban Bayramının 2. Günü itibari ile aileleriyle birlikte binlerce çocuğun bir araya gelerek eğleneceği “Çocuk Festivali” 2 Eylül’de, Ümraniye Santral alanında.

Gerçekleştirdiği kültür sanat faaliyetleriyle Anadolu yakasının kültür sanat merkezi haline gelen Ümraniye Belediyesi, bu bayram da çocukları unutmadı. Ümraniye Belediyesi Çocuk Festivali ile Kurban Bayramının 2. 3. Ve 4’üncü günlerinde aileleriyle birlikte çocukları Ümraniye Santral alanına davet ediyor.

Çocuk Festivali için düzenlenen oyun alanında; Tırmanma Duvarı, Sahne Gösterileri, Çocuk Tiyatroları, Karagöz-Hacivat, Keloğlan, Nasreddin Hoca, Engel Parkuru, Masa Labirenti, Cambaz ve interaktif etkinlikler Oyunları gibi pek çok oyun alanı yer alacak. Bunların dışında çocukları etkinlikte; drama atölyesi, seramik atölyesi ve nostalji sokağı gibi eğitici ve öğretici etkinlikler çocukları bekliyor olacak. 

Festivale katılan herkesin tüm aktivitelerden gün boyu yararlanabileceği ve daha birçok sürpriz etkinliğin gerçekleşeceği “Çocuk Festivali”, 2 Eylül’de, Ümraniye Santral alanında!

PROGRAM:

Tarih: 02.09.2017

Saat: Başlangıç 11:00 Bitiş 19:00

Yer: Eski Ümraniye Belediye Hizmet Binası Meydanı (Santral Alanı)

Adres: Alemdağ Cad. Bosna Bulvarı Ayedaş Yanı / Ümraniye