‘’BERTUĞ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ’’ ŞİLE YILDIZSPOR 3 YOMRASPOR 2

725

3.Lig 1.gurupta mücadele eden Şile Yıldızspor kendi saha ve seyircisi önünde Trabzon temsilcisi Yomraspor ile karşılaştı.

Şile Yıldızspor Furkan Tuşik,Yetkin Demir ve Bertuğ Bayar’ın attığı gollerle karşılaşmayı 3-2 kazanmasını bildi.

Karşılaşmayı Şile GÖNÜL İTTİFAKI Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar ,Şile Yıldızspor Kulübü Başkanı Hasan Çiftçi ,Şile Emniyet Müdürü Murat Öztaş ve çok sayıda Şile Yıldızspora gönül veren taraftarlar izledi.

Şile Yıldızspor birkaç hafta umulmadık puanlar kaybetmişti.Geçen hafta deplasmanda Bertuğ’un attığı golle 1-0 galip gelerek bu tılsımı bozmuştu.Dünde kendi saha ve seyircisi önünde Yomrasporla oynadılar.Önce 1-0 öne geçtiler sonra 2-1 mağlup duruma düştüler.Ama maçı bırakmadılar önce Yetkin Demir firikikten şahane bir gol atarak durumu 2-2 ye getirdiler.Golden sonra Yetkin her maç kendisini yalnız bırakmayan eşi ve çocuklarının yanına koşarak gol sevincini onlarla yaşadı.Sonra nemi oldu 90+2 de sahneye Bertuğ Bayar çıktı ve klasına yakışır bir gol atarak Yomrasporun bütün heveslerini kursaklarında bıraktı.Şile Yıldızsporlu taraftarları ise coşturdu.Şile Yıldızspor son zamanlarda ciddi maddi sıkıntılar çekiyor.Bu sıkıntılarda ister istemez sahaya yansıyor. Şileliler bu takıma sahip çıkmalı ve bu çocukların haklarını en kısa zamanda vermeliler.Bu çocuklar Şile’ye ve Şilelilere inanmışlar ve biz ne pahasına olursa olsun bu armayı yere düşürmeyeceğiz diyorlar ve çıkıyorlar maçlarına aslanlar gibi mücadele ediyorlar.Tüm Şileliler bu takıma sahip çıkmalı diyorum.

Yomrasporda Playof iddiasını sürdürmek için mücadele etti ve maça baya asıldılar.Beraberlik onlar için büyük bir nimet olacaktı ama dedimya Bertuğ buna müsaade etmedi.Hakikaten kendi klasına yakışır bir gol attı.Golden sonra maçın hakemi yanına gelerek Bertuğ mükemmel bir gol attın seni tebrik ediyorum .Şimdi santraya gitte maça devam edelim dedi.

Maçtan sonra soyunma odasına kadar giderek futbolcuları tek tek kutlayan Şile GÖNÜL İTTİFAKI Belediye Başkan Adayı Rahmi Çakar tüm futbolcu kardeşlerime teşekkür ediyorum ve şükranlarımı sunuyorum.Şile sizin bu kadirşinaslığınızı unutmayacak ve en kısa zamanda desteklerini verecektir.Bende elimden geleni yapacağım ve sizleri yalnız bırakmayacağım dedi.

Ben bütün futbolcu kardeşlerimi kutluyorum.Başta kaptanımız Erşen Çilingir,Şile Yıldısporun tecrübeli futbolcusu Yetkin Demir,klasını iyi bildiğimiz ve tecrübesini her maçta gösteren Bertuğ Bayar olmak üzere bütün futbolcu kardeşlerimi kutluyorum.