Başkan Hasan Can, Ümraniye’deki Yaşlı ve Engelli Vatandaşlarla İftarda Buluştu

0
142

Ümraniye Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen iftar programlarının bu yılki ilk gününde Ümraniye’deki yaşlı ve engelli vatandaşlar, Hekimbaşı Çardak Restoran’da gerçekleşen iftar yemeğinde ağırlandı. İftar yemeğine Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’da katıldı.

Ümraniye Belediyesi her akşam, iftarda birçok farklı noktada Ümraniyelileri ağırlıyor. Bu kapsamda Çardak Restoran’da gerçekleşen ve Ümraniye’de yaşayan yaşlı ve engelli vatandaşların katıldığı iftar programı yoğun ilgi gördü. Programa Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Türkân Öztürk, belediye birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, yaşlı olmanın kültürümüzdeki değerinden bahsederek “Sizlerle Ramazan ayında bu güzel vesileyle bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum” dedi. İsrail’in Filistinli kardeşlerimize karşı yaptığı hain saldırıyı kınayarak konuşmasına devam eden Başkan Hasan Can; “Rabbim zulümde sınır tanımayan İsrail’i ıslah etsin” diyerek iftara katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.  

Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, “Bu anlamlı günde sizlerle bir arada olduğum için çok mutluyum. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here