Başkan Erdem’den Şampiyonlara Moral Ziyareti

555

3.lig 1.grupta 2016-2017 sezonunu şampiyon olarak bitiren ve bu sene Spor Toto 2.lig kırmızı grupta mücadele edecek Sancaktepe Belediyespor yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Hikmet Sevim yönetiminde Bolu Abant’ta sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Moral ve motivasyon amaçlı futbolcuları ziyaret eden Onursal Başkan İsmail Erdem, Kulüp Başkanı Mehmet Genç ve yönetim kurulu, futbolcularla bir araya geldi.

Erdem: Bizler bu takıma inandık

19 Temmuz Çarşamba günü yapılan ziyarette teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen başkanlar, hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Futbolcular hitap eden Onursal Başkan İsmail Erdem, Geçtiğimiz yıl elde edilen şampiyonluktan ötürü duyduğu gurur ve mutluluğu dile getirerek aynı başarının bu sene de yaşanacağına canı gönülden inandığını belirterek “ Sancaktepe Belediyespor profesyonel lig takımı olarak her türlü altyapıya sahip. Her geçen günde daha iyiye gidiyor. Geçtiğimiz sezon hem lig de hem kupada çok güzel bir performans ortaya koyduk özellikle ligde sezon başı itibari ile ortaya koyduğumuz göze hoş gelen futbol ile tüm spor kamuoyunun takdirini kazandık ve bunun mükafatı olarak sezon sonunda ligin bitimine 2 hafta kala şampiyon olduk. Bizler bu takıma inandık, hocamıza futbolcu kardeşlerimize güvendik ve hamdolsun bu güvenimiz boşa çıkmadı. Yönetim Kurulumuz bu sene çıtayı daha yüksek tutarak hedefi TFF 1.olarak belirledi ve transfer dönemi belirlenen hedefler doğrultusunda takıma takviyeler yapıldı. Bu yüzden hedeflerimiz büyük. Kademe kademe bunu hep birlikte başaracağız. Sizlerin gayreti ile bunu başaracağız” şeklinde konuştu.

Genç: Hedefimiz TFF 1.lig

Sezon başında hedef olarak TFF 1.lige yükselmeyi koyduklarını, yapılan çalışmalarının buna yönelik olduğunu belirten Kulüp Başkanı Mehmet Genç: “Geçtiğimiz sezon elde edilen şampiyonluk bizleri çok mutlu etti, ancak bir o kadar da işlerimizi zorlaştırdı. Tüm spor kamuoyuna bu başarının tesadüf olmadığını göstermek zorundayız. Yönetim kurulu olarak geçtiğimiz yıl elde edilen başarıyı bu yıl tekrar taçlandırmak için gerekli çalışmaları yaptık. Geçtiğimiz sezon başında futbolcu arkadaşlarla yaptığımız toplantıda onlara olan güven ve sezon sonunda şampiyon olacaklarına inancımızı belirtmiştik. Bu sezonda Futbol takımımıza çok güveniyoruz. Hocamız Hikmet Sevim nezaretinde gördüğümüz üzere yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyorlar. Takımımız yaptığı hazırlık kampları ile lige iyi bir şekilde hazırlanıyor. Hedef belli. Zorlu geçecek bu sezonun sonunda TFF 1.lig’e çıkacağımıza canı gönülden inanıyorum ” şeklinde konuştu.

Başkan 90 a taktı

Futbol takımının öğlen yaptığı idmanı yerinde takip eden Başkan Erdem idman sonrası penaltı atışları yaptı. Başarılı penaltı atışları ile dikkat çeken Başkan Erdem daha sonra Futbolcularla yemekte bir araya geldi.