Başkan Döğücü’den Sancaktepe’de doğan bebeklere hoş geldin ziyareti

104

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün  başlattığı “HOŞGELDİN BEBEK” projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ailelerinin  evlerine ziyaretler başladı.

Hayata geçirdiği sosyal hizmetlerle farkındalık oluşturarak vatandaşlarımızı bilinçlendirmeyi ve belirli ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Sancaktepe Belediyesi, toplumun en önemli birimi olan aileler için de önemli bir hizmeti uygulamaya başladı. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yarınlarımız, umudumuz’ sözlerini her fırsatta dile getiren Başkan Av.Şeyma Döğücü proje kapsamında yeni bebekleri olan aileleri evlerinde ziyaret ediyor.

Bebeklere ‘Hoşgeldin’ Çantası

Kadınlar, çocuklar ve engelli vatandaşlarımızla iç içe olarak yaptığı çeşitli etkinliklerle sosyal hayatımıza katkı sağlayan Belediye Başkanımız Av.Şeyma Döğücü’nün bizzat katılarak yer aldığı ziyaretlerde ailelere doğum sonrası anne bakımı ve yeni doğan bebek bakımı için pratik bilgiler içeren kitapçıkların yanı sıra, bebeklerin belirli ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış çantalar ve altın hediye olarak takdim ediliyor.