ANNELER ŞİLE YERYÜZÜ PAZARINDA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE BULUŞTU…

886

Şile Belediyesi, düzenlemiş olduğu Anneler Günü etkinliği ile çok sayıda anneyi ve çocuğu Şile Yeryüzü Pazarı’nda birbirinden renkli atölyeler ve müzik dinletisi eşliğinde misafir etti. 

Şile Belediyesi Anneler Günü Buluşması’nda Anneler Minnetle Anıldı
Sinan Deniz Akbay yönetimindeki Şile Belediyesi Müzik Okulu öğrencilerinin sergilediği piyano dinletisi ile başlayan başlayan ve Ekim Dikim Atölyesi, Gizem Kuru Cake Art Atölyesi, Fide Dikim Atölyesi, Kalpli Kurabiye Süsleme Atölyesi, Mc Atelier Doğal Cilt Bakım Ürünleri Standı, Zeytinliboğaz Permakültür Çiftliği İkramları, Cafe Gutta İçecek İkramı ve Betül Abla ile Masal Dinletisi gibi etkinlikler ile süren Şile Belediyesi Anneler Günü etkinliğinde, anneler minnetle anılırken, Şile Belediyesi Gençlik Orkestrası da icra ettiği şarkılar ile müzik dinletisi sundu.

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı:”Annelerimize Ne Kadar Teşekkür Etsek Az!”
Şile Belediyesi tarafından Şile Yeryüzü Pazarı’nda düzenlenen Anneler Günü Buluşması  etkinliğinde konuşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, hakları hiçbir zaman ödenmeyecek annelerimizin, geleceğimizi emanet ettiğimiz sevgili çocuklarımızın  ve gençlerimizin sağlıklı şekilde büyümesinde temel rol üstlendiklerinin  altını çizerek, “Anneler Günü vesilesiyle bugün üzerimizde emekleri, sevgileri ve merhametleri bulunan çok değerli annelerimizle ve kıymetli evlatlarımızla Yeryüzü Pazarı’mızdaki etkinliğimizde buluştuk. Başta, evlatları vatan uğruna şehit düşmüş annelerimiz olmak üzere, bizleri merhametle, sevgiyle ve büyük bir emekle büyüten tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.” ifadelerini kullandı. Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, etkinliğe katılan annelere Şile Belediyesi ekiplerince anneler için özel olarak hazırlanan kırmızı güller hediye etti.

Şile Belediyesinden Unutulmayacak Anı 
Etkinlikte ayrıca anneler, çocukları ile  hatıra fotoğrafı da çektirdiler. Hem annelerin hem de çocuklarının mutluluğu gözlerinden okunurken, bu özel günde Şile Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve yaklaşık beş saat süren Anneler Günü etkinliğinde katılım yoğun oldu.