ALİ TURHAN YENİDEN BAŞKAN

246

Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi Kooperatifi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.Üyeler tek aday çıkan Ali Turhan’ı yeniden Başkanlığa seçti.

Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi Kooperatifi Olağan Mali Kongresini gerçekleştirdi. Kongreye; Fatih Sultan Mehmet Sanayi Sitesi Kooperatifi Olağan Mali Kongresini gerçekleştirdi. Kongreye; İstanbul Tenekeciler Odası Başkanı Mehmet Şenocak,Şile Ağva Civar Köyleri Derneği Başkanı Süleyman Hilmi Eren ve kooperatif üyeleri katıldılar. Divan oluşturuldu ve kongreye geçildi. Maddeler görüşüldü ve karara bağlandı.

ALİ TURHAN: KOOPERATİFİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Kooperatif Başkanı Ali Turan,bu yıl geçen yıl kongrede çektiğimiz sıkıntıyı çekmedik.Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Kooperatif olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi veren Turan: “Hiçbir zaman kanunsuz iş yapmadık.  Bu sanayi sitesini iyi konuma getirebilmek ve ayakta tutabilmek için hep birlikte sahip çıkmamız gerek. Aidatlar zamanında ödenmesi gerekiyor.Sizden aldığımız aidatların çoğu vergilere yani resmi ödemelere gidiyor.Bizim herşeyimiz şeffaf,harcama yaparken kırk kere düşünüyoruz.Yani sizin ödediğiniz paraları har vurup harman savurmuyoruz.Alacaklarımızı zamanında alamıyoruz.Bizlere bu konuda yardımcı olmanızı bekliyoruz dedi.

Yönetim Kurulu

Ali Turhan

Cengiz Yeşiltepe

Süleyman Aslan

Mehmet Ali Kesenkaş

Seyfettin Tosun