AK PARTİ ÜMRANİYE’DE İSTİFA

1920

Ümraniye AK Parti İlçe Başkanı Av. Enver Sedat Çakıroğlu İldeki bayramlaşma sırasında İl Başkanlığına istifasını sundu.

Ümraniye Ak Parti İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu’nun Ramazan Bayramı’nın birinci gününde istifa ettiğini duyurması ilçe kamuoyunun dikkatlerini toplamış durumda. Ak Parti Ümraniye Teşkilatı’nda son aylarda yaşanan süreç İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu’nun bayram günü istifasını getirdi. Sabah Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve milletvekilleri ile birlikte partililerle bayramlaşan Çakıroğlu’nun akşam saatlerinde yayınladığı bir mesajla istifa ettiğini duyurması şok etkisi yaratmış durumda.

Mesajında, son aylarda yaşanan sürece atıfta bulunan Çakıroğlu, Ümraniye’de son zamanlarda teşkilatın yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle partisinin daha fazla zarar görmemesi için 2014 yılından beri yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyuruyor.

Aldığımız bilgi yönetim kurulu üyelerinin de birçoğunun istifa ettikleri ve edecekleri doğrultusunda. Ümraniye Ak Partideki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.AK Parti Ümraniye’de ve diğer ilçelerde bundan sonraki sürecin nasıl işleyeceği merakla bekleniyor.