AK PARTİ ATAŞEHİR TEŞKİLATI’NDAN ESNAFLARA BERAAT KANDİLİ ZİYARETİ

425

Ak Parti Ataşehir İlçe  3 kademe  ilçe teşkilatı ile birlikte Beraat Kandili münasebetiyle 17 Mahalle de eş zamanlı kandillerini tebrik ettikleri esnafları , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  ve AK Parti Ataşehir  İlçe Başkanı  İsmail Erdem’in selamını ileterek ziyaret ettiler.


AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem açıklamasın da :

‘’İlçemizin sosyal ve ekonomik hayatında önemli bir rol oynayan ve yer tutan değerli esnaflarımızı teşkilatımızın katılımı ile Beraat Kandillerini tebrik ettik ve ikramlarımızı sunduk. Biz kadim bir  medeniyetin çocukları büyük bir  aileyiz, dostluk ve sevgi bağlarının kuvvetlendirilmesi noktasında  bu tür ziyaretler medeniyetimizde de çok önemli bir yer tutuyor. Bizde bu noktada üzerimize düşeni Kadın Kollarımız , Gençlik Kollarımız ,3 Kademe Teşkilat mensuplarımız ve meclis üyelerimiz ile  yapmaya çalışıyoruz. Esnafımıza, vatandaşlarımıza bu  pandemi   süresince  yalnız olmadıklarını   her an  yanlarında olduğumuz ve olacağımızı hissettirmeye çalışıyoruz. Bu vesileyle de esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini ve şikayetlerini de öğrenmiş bulunuyor çözümü için gerekli kurumlarla iletişime geçiyoruz. Tabi bugünün de Beraat Kandili olması vesilesiyle yapılan her bir ziyaretin, verilen her bir selamın önemi daha da kıymetli ,vatandaşlarımız ve bizim içinde. Esnafımızın ziyaretlerimizden memnuniyeti ve güzel geri dönüşlerinden, hizmetlerin zamanında ve yerinde olması için esnaflarımız ve vatandaşlarımız için teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımıza ve ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm  Ataşehirli   komşularımızın Beraat Kandili’ni tebrik ediyorum. İlçemiz de bulunan değerli  esnaf ve sanatkârlarımıza işlerin de bereketli kazançlar , aziz milletimize huzur ile birlik beraberlik içinde sağlık ve afiyetle yaşamayı  Cenab-ı  Hak’tan niyaz ediyorum .


Ziyaretlere AK Parti Ataşehir  3 Kademe teşkilat mensupları meclis üyeleri  katıldılar , ziyaretlerde  esnaf ve vatandaşlar   memnuniyet ve teşekkürlerini sundular .