AHMET POYRAZ’IN VATANDAŞ BULUŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

265

31 Mart’a sayılı günler kala seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Çekmeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Poyraz, çarşıda-pazarda, mahallede sokakta her yerde ilçe halkıyla buluşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Çekmeköy Spor Kompleksi’ndeki coşkulu programla projelerini ve ekibini tanıtan Başkan Poyraz, yeni dönem hedeflerini anlattığı vatandaşlardan yoğun ilgi ve destek görüyor.

Sivaslılar’dan Trabzonlular’a, Karslılar’dan Ordulular’a, Rizeliler’den Samsunlular’a her akşam başka bir hemşeri derneğinin destek toplantılarına katılan Başkan Ahmet Poyraz, “Bu kenti birlikte kurduk, birlikte yönettik ve birlikte geliştirmeye devam edeceğiz” diyor. Ak Parti ve MHP Çekmeköy İlçe Teşkilatları’nın yanı sıra meclis üyesi adaylarının da katıldığı Başkan Ahmet Poyraz’ın seçim çalışmaları her geçen gün temposunu yükseltiyor.

Esnaf ve işadamı ziyaretleri, sivil toplum kuruluşu toplantıları, mahalle buluşmaları, sitelerde ve mahallelerde ev toplantıları, kanaat önderleri ile değerlendirmeler ve meslek örgütü buluşmaları gibi başlıklar altında devam eden çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yoğun tempoya rağmen ilçeye taşınan yeni ailelere ‘hoş geldiniz’ ziyaretleri ve yeni doğan bebeklere ‘hoş geldin bebek’ ziyaretlerini de aksatmayan Başkan Poyraz, “Vizyon projeler ile Çekmeköy’ün değerine değer katıyoruz” diyor.

Ekibiyle birlikte, “Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile… Önce Millet… Önce Memleket…” sloganı ile çalışmalarını sürdüren Başkan Ahmet Poyraz, “10 yıldır onurla hizmet etme şerefine nail olduğumuz bu şehre daha hayırlı işler yapmak için 31 Mart’ta güven tazeleyeceğimize olan inancımız tamdır” diyor.