Ahmet Poyraz projelerini tanıttı

0
76

Çekmeköy Belediyesi tarafından proje ve aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Poyraz, projelerini tek tek tanıttı.


Çekmeköy Belediyesi Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi. Çekmeköy Kapalı Spor Kompleksi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti MKYK Üyesi, İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve yeni dönem adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Çekmeköy Spor Kompleksinde gerçekleşen proje ve meclis üyesi aday tanıtım programında konuşma yapan Ak Parti Çekmeköy belediye başkan adayı Ahmet Poyraz “Allah nasip ederse inşallah vizyon projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Poyraz ; 5 yıl sonra projeleri tamamlama sözü veriyorum
Proje tanıtım programında konuşma yapan Ahmet Poyraz konuşmasına şöyle devam etti  ; Sizlerin karşısına başımız dik çıkaran Allah’ıma şükürler olsun. Dün size söz verip bu gün karşınıza çıkacak bir yüzümüz var ise 5 yıl sonra bu projeleri tamamlayarak karşınıza çıkacak bir kardeşiniz olarak bu günden söz veriyorum.

15 Temmuz gecesinde kardeşliğimiz pekişti

Biz sahada 15 Temmuz gecesinde sokaklarda Ülkücü gençleri, Ak Partili gençlerimizi gördüm. O gece tank ve tüfeğe karşı bayrak inmesin ezanlar susmasın diyenlerin çöpünü bile toplamak bizler için şereftir. O şerefi bizlere bağışlayan Allah’a şükürler olsun.

Şehitler ölmez, vatan bölünmez

Hep birlikte diyelim. Şehitler ölmez, vatan bölünmez. Ülkücü kardeşlerim hep beraber, hep beraber birlikte diyelim. Şehitlerimize haklarımı helal ettirmek için mücadele edelim.

31 Mart tarihine kadar basmadık zil bırakmayacağız

İnşallah kapı kapı çalışacağız. 31 Mart tarihine kadar basmadık zil çalmadık kapı bırakmayacağız. Cumhur ittifakımızın mücadelesini Çekmeköy’de her zaman yapacağız. 31 Mart tarihinde kazanan Çekmeköy olacak. Sizlere güveniyorum” dedi.

Konuşmalarının ardından Ak Parti ilçe başkanı Salih Kırıcı söz alarak yeni dönem adaylarını sahneye tek tek çağırarak, adayları tanıttı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here