Ahde Vefa Platformu İftarına Siyaset ve Ünlü akını

287

Ahde Vefa Platformu, Avcılar Müftüsü Bekir Derin ev sahipliğindeki iftar yemeğinde siyaset, iş dünyası ve ünlü simalar bir araya geldi.

Programda, Ak Parti MKYK Üyesi İstanbul Milletvekili İffet Polat, Ak Parti MKYK Üyesi Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Avcılar Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran, Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın Babası Hakkı Kiraz ile Annesi Saadet Kiraz, 2.Abdülhamid Han’ın torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur, Devlet Sanatçısı Huri Sapan, Avcılar Eski İlçe Başkanı Ali Buraktepe, Dünyaca ünlü Otizmli sanatçı Yıldırım Beyazıt Yakar, Dünya Kuran okuma birincisi Hafız Ali Kara, İlahiyatçı Yazar Hıdır Kartal ve çok sayıda iş dünyası ile Avcılar Engelliler Derneği (AVENDER) Başkanı Ahmet Vardar riyasetindeki tüm engelli üyeler katılım sağladı.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Polat, Ahde Vefa toplumun en kanayan yarasıydı. Bu gerçekten açık bir alan olmakla birlikte, bu alanı doldurduğu için platform Başkanı Nuran Kırlak ve siyasi danışman Taner Akkuş beyi tebrik ediyorum dedi.

Ak Parti MKYK Üyesi Aydın Milletvekili Metin Yavuz, bizler devletimizin bekası ve refahı için her anlamda taşın altına elini koyan olmalıyız. Toplumumuzun en temel ihtiyacı moral ve motivasyon şüphesiz. Ahde Vefa olarak gönüllere dokunan bu güzel oluşumu kutlar başarıların devamını dilerim. Dedi.

Şehit Savcı Kiraz’ın Babası Hakkı Kiraz, Ahde Vefa bizi çok onurlandırıyor. Bizde Kiraz ailesi olarak programlarına katılmanın sevincini yaşıyoruz. Bu vesileyle kendilerine ailem adına çok teşekkür ediyorum dedi.

2.Abdülhamid Han’ın torunu Osmanoğlu, “Osmanlı ailesi olarak Ahde Vefa Platformunu çok önemsiyoruz. Tüm programlarına öncülük yapmanın onurunu yaşarken bu anlamlı geceye imza attıkları içim başta Taner Akkuş kardeşime ve Başkan Nuran kırlak hanıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Avcılar Kaymakamı Yaran, “İlçemizde böylesi anlam yüklü duygularla dolu bir program için Ahde Vefa Ailesine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki tüm programlarına destek vereceğimi bilinmesini isterken tüm misafirlere gönülden teşekkür ederim” dedi.

AVENDER Başkanı Vardar, “Böyle bir günde bizleri dernek olarak davet eden ve misafirperverlik gösteren Ahde Vefa Ailesine ve Başkanı Nuran ablamıza çok teşekkür ederim” dedi.

Avcılar İlçe Müftüsü Derin, “Ev sahipliğimizde gerçekleşen bu anlamlı programa katılım sağlayan tüm protokol ve misafirlere çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yapılacak tüm organizasyonlarına kapımız sonuna kadar açık” dedi.

Platform Başkanı Kırlak, “Bizleri kırmayıp davetimize icabet eden tüm protokol üyelerine, Osmanoğlu, Kiraz ve Gürses ailesi başta olmak üzere Kaymakamımız, Müftümüz ve idolüm olan kıymetli İffet Polat vekilimize, bu programın gerçekleşmesine vesile olan Siyasi danışmanımız Taner Akkuş ve tüm misafirlerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.