logo

TÜRKİYE NÖBETTE, FETÖ VE AVARELERİ ŞOKTA


facebooktwitter
Süleyman Hilmi Eren
bolgeninsesi34@gmail.com

15 Temmuz’un yıl dönümünde bütün Türkiye nöbette. Bu gece Türkiye’nin bütün meydanları hınca hınç dolu. Bütün minarelerinden selalar sesleniyor. Dosta güven, düşmana korku salıyoruz. Ey Pensilvanya’daki alçak terörist uykuların kaçmıştır. Herhâlde kahırdan ölmek üzeresindir.

Bu hainler ülkemizi karıştırmayı hedeflemişlerdi ama 15 Temmuz ülkemizin dirilişi olmuştur. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık ve uzun ömür diliyorum. Şehit yakınlarımıza ve tüm ülke insanımıza sabırlar diliyorum.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iktidarı ve muhalefeti ile dimdik ayaktayız. Türkiye 80 milyon vatandaşıyla dimdik ayakta.İnananı,inanmayanı,kapalısı,açığı,yaşlısı,genci,askeri,polisi maşallah dimdik ayakta ve biz buradayız diyor. Ey kahpe Fetö sen neredesin, sen ise Amerikan uşaklığı yapıyorsun. Bizim masum insanlarımızı din uğruna kandırdın, onlar Allah rızası için senin peşine geldiler. Din iman uğruna onları kandırdın. Be kahpe şimdi sen neredesin. Sen ne alçak bir adamsın, niye şimdi sen onlara sahip çıkmıyorsun. Eğer sen Müslüman olsaydın kendini Amerikalılara teslim etmezdin. Gelirdin sana inanmış bu insanların içinde olurdun. Ben suçsuzum deyip adaletin önünde hesap verirdin.

Artık senin ne mal olduğunu herkes anladı. Bazı vatandaşlarımız geç anladı. O masum insanları mahvettin. Ülkemizi içten içe bölmeye çalıştın. Âmâ sana bu millet cevabını bu akşam daha da iyi verdi.

Sana hala inanan ve hala senden medet uman vatandaşlara sesleniyorum. Ne olur aklınızı başınıza alın. Bu sahte şerefsiz adama kanmayın.

Ben yıllardır söyledim ve yine söylüyorum. Sen Müslümanları hedef aldın, İslam dinini hedef aldın. Müslüman kisfesi altına girip bu milletin dini duyguları ile oynadın.

Allah’ım seni bildiği yapsın.

Allah’ım sen iyilerin hürmetine ülkemize ve tüm Müslümanlara zeval verme.

Süleyman Hilmi Eren

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • TEŞEKKÜRLER KADİR TOPBAŞ

  04 Ekim 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  İstanbul’un abisi Kadir Topbaş istifa etti.13,5 yıldır başarı ile idare ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa etti. Bundan önce hiç kimseye nasip olmamış üç dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı nasip olan başarılı çalışmaları ile partili partisiz tüm İstanbulluların gönlünde taht kuran Kadir Topbaş istifa etti ve kendisine oy veren tüm İstanbulluları hüsrana uğrattı. İstanbul’a ve özellikle Şile’ye yaptığı hizmetler için kendisine çok teşekkür ederim. Şile’ye 13,5 yılda görülmemiş yatırımlar yapan Kadir Topbaş tüm Şilelil...
 • HADİ İTİRAF ET

  04 Ekim 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Dün gece Sonbahar’ı hissettim; “ben geldim uyan” diyordu sanki büzüldüğüm yatağımın başında! Ve devam etti Sonbahar konuşmaya; “Bu battaniyeyle donacaksın. Git yorganını bul Güneş’i görünce nereye tıktıysan!” Elbette dediğini yapmadım. Yataktan çıkmak herkes gibi bana da zor geliyor çünkü. Özlediğim ama gecenin o saatinde sevimsiz gelen Sonbahar serinliğine sarılarak uyumaya çalıştım. Hafta sonum boştu ve uyumaya çalışırken yapabileceklerimi gözden geçirmeye başladım. Evet planım Sonbahar’ı karşılamak olacaktı. Ama özel ve çok güzel bi...
 • Satın alınan evdeki kiracının hakları!

  04 Ekim 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Ev satın alırken merak edilen konulardan birisi de eski ev sahibi ile sözleşme yapmış kiracının durumunun ne olacağıdır. Yasal düzenlemelere göre kiracı koruma altındadır ve öncelikli olarak imzalanan kira sözleşmesi uyarınca konutta barınma hakkı vardır. Ancak mülkün yeni sahibinin de doğan hakları mevcuttur. Öncelikli olarak satış sürecinde, kiracınızın evin yeni alıcılara ya da alıcı adaylarına gösterimini sağlama sorumluluğu vardır. Yani bir kiracı, kiraladığı mülkün satışa çıkması durumunda satış için gereken yer görme zorunluluğunu yer...
 • TEŞEKKÜRLER İSTANBUL’UN ABİSİ KADİR TOPBAŞ

  26 Ağustos 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Kadir Topbaş Sözü Verdiği sözleri yerine getirmesi ile bilinen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şile Gökmaslı Köyünde yaptığı konuşmada bölgenin sorunu olan OSMANGAZİ barajı ile ilgili bir Üniversiteden hızlı bir şekilde paket barajlarla ilgili çalışma yaptıracağını ve bu Köylerin su altında kalmadan bu suyun İstanbul’a akıtılması için var gücüyle çalışacağı sözünü verdi. Bu konunun mutlaka takipçisi olacağını ve bu güzel doğanın ve 650-700 yıllık tarihin yok olmaması için elinden ne geliyorsa yapacağını söyledi. Geçt...