logo

TÜRKİYE NÖBETTE, FETÖ VE AVARELERİ ŞOKTA


facebooktwitter
bolgeninsesi34@gmail.com

15 Temmuz’un yıl dönümünde bütün Türkiye nöbette. Bu gece Türkiye’nin bütün meydanları hınca hınç dolu. Bütün minarelerinden selalar sesleniyor. Dosta güven, düşmana korku salıyoruz. Ey Pensilvanya’daki alçak terörist uykuların kaçmıştır. Herhâlde kahırdan ölmek üzeresindir.

Bu hainler ülkemizi karıştırmayı hedeflemişlerdi ama 15 Temmuz ülkemizin dirilişi olmuştur. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlık ve uzun ömür diliyorum. Şehit yakınlarımıza ve tüm ülke insanımıza sabırlar diliyorum.

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde iktidarı ve muhalefeti ile dimdik ayaktayız. Türkiye 80 milyon vatandaşıyla dimdik ayakta.İnananı,inanmayanı,kapalısı,açığı,yaşlısı,genci,askeri,polisi maşallah dimdik ayakta ve biz buradayız diyor. Ey kahpe Fetö sen neredesin, sen ise Amerikan uşaklığı yapıyorsun. Bizim masum insanlarımızı din uğruna kandırdın, onlar Allah rızası için senin peşine geldiler. Din iman uğruna onları kandırdın. Be kahpe şimdi sen neredesin. Sen ne alçak bir adamsın, niye şimdi sen onlara sahip çıkmıyorsun. Eğer sen Müslüman olsaydın kendini Amerikalılara teslim etmezdin. Gelirdin sana inanmış bu insanların içinde olurdun. Ben suçsuzum deyip adaletin önünde hesap verirdin.

Artık senin ne mal olduğunu herkes anladı. Bazı vatandaşlarımız geç anladı. O masum insanları mahvettin. Ülkemizi içten içe bölmeye çalıştın. Âmâ sana bu millet cevabını bu akşam daha da iyi verdi.

Sana hala inanan ve hala senden medet uman vatandaşlara sesleniyorum. Ne olur aklınızı başınıza alın. Bu sahte şerefsiz adama kanmayın.

Ben yıllardır söyledim ve yine söylüyorum. Sen Müslümanları hedef aldın, İslam dinini hedef aldın. Müslüman kisfesi altına girip bu milletin dini duyguları ile oynadın.

Allah’ım seni bildiği yapsın.

Allah’ım sen iyilerin hürmetine ülkemize ve tüm Müslümanlara zeval verme.

Süleyman Hilmi Eren

Share
#

SENDE YORUM YAZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • KISSADAN HİSSE

  12 Aralık 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Hastanede staja başladığımız günden beri çoğumuz, 'keşke'lerin unutturduğu 'şükürlerin anlamını tekrar değerlendirme fırsatı bulduk. Sayısız İnsan... Sayısız Hayat... Sayısız Hikâye... Bu hafta yoğun bakımın bulunduğu koridordan ilk kez geçtim. Öylesine çaresiz bir kalabalık vardı ki... İnsanlar gözlerinin baktığı yeri değil; gönüllerinden geçenleri görüyorlardı. Her pişmanlıkları, bir özlem üzerine kuruluydu. Kaybetmek, değer bilmenin harcı, bunu bir kez daha fark ettim. Hayat o kadar dengesiz ki. Anne karnındaki bir bebeğin, ölüme...
 • Bir Hilmi Vardı

  12 Aralık 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Kimilerince Hilmi amcaydı, kimilerince bir işportacı, kimilerince de çok fazla konuşmayan, söylemek istediklerini hâl dili ile anlatan, masasına ayırt etmeksizin herkesi davet eden bir bilge. Hatta kim bilir ona kahraman da denebilir. Sebebine gelince; Onu tanıyıp kaybedeli çok uzun yıllar oldu. Ve ben de tuhaf bir iz bırakıp gitti. Adı: Hilmi Soyadı: Oflaz O bu dünyadan gittiğinde 20 yaşımdaydım, bana ilham verdiğindeyse 28, parmaklarının dolaştığını hissettiğim ilk kitabım çıktığında 37 yaşımdaydım. Ne tuhaf ki hâlâ aklımın birçok köşesind...
 • Tapuda Evin Değerini Düşük Göstermenin Cezası Nedir?

  12 Aralık 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Kanuna göre, satın alınan evin tapuya tecili sırasında evin satın alındığı değerin beyan edilmesi gerekir. Beyan edilen değer, bir nevi tapu harcı için ödenmesi gereken miktarı belirler. Daha az tapu harcı masrafı ödemek adına bazı ev sahipleri ve beyan ettiği gelir matrahını daha düşük göstermek amacıyla da bazı müteahhitler, evin değerini olduğundan daha düşük gösterme yolları arar. Evin gerçek değeri nasıl belirlenir? Evin gerçek değerini belirlemenin hali hazırda kesin bir yolu yok. Tapu dairesine, tapu işlemleri için gittiğinizde gör...
 • EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

  12 Aralık 2017 Köşe Yazıları, Tüm Manşetler

  Esenceli ve Darlık köylerinin iskan sorununun çözümünde emeği geçen herkese teşekkürler. Bu mesele siyasi bir mesele değil. Bu tamamen iki köyümüzün beka meselesi idi. İktidarından muhalefetine emeği geçenlere teşekkürler. Bu sürecin içinde olan ve yakından takip eden birisi olarak Şile Belediye Başkanımız Can Tabakoğlu’na, MHP İlçe Başkanı Mustafa Pıçak’a, CHP İlçe Başkanı Şecaattin Güney’e, AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan’a, CHP Gurup Başkanvekili Akif Hamzaçebi’ye, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’a, bu Köylerimizin sorun...